Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
przedstawiciel handlowy

PapilArt Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6317 dni temu

Ogłoszenie numer: 25895, z dnia 2007-01-31

Firma zajmuje się sprzedażą galanterii papierowej do przemysłu cukierniczego, piekarskiego i cateringu. Więcej informacji na www.papilart.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca polega na pozyskiwaniu i obsłudze Klientów w zakresie galanterii papierowej do przemysłu cukierniczego, piekarskiego i cateringu.

Wymagania

Osoba otwarta na świat, łatwo nawiązująca kontakty, posiadająca zmysł estetyczny. Konieczne prawo jazdy kat. B. Znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stałą i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Samochód i telefon służbowy.