Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Alkan
Wrocław
praca stacjonarna
6325 dni temu

Ogłoszenie numer: 26167, z dnia 2007-02-06

Alkan

Firma Alkan jest znaczącym dystrybutorem artykułow elektrycznych i oświetleniowych. Jesteśmy przedstawicielami takich firm jak OSRAM ; ANSMANN ; NORTHCLIFFE. Jesteśmy firmą młodą, dynamicznie rozwijającą się.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: handlowiec2

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedaży, w tym : pozyskiwanie nowych klientów na terenie Dolnego Śląska, przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, utrzymywanie trwałych relacji z klientami, kształtowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy w regionie.

Wymagania

Wiek powyżej 25 lat ; wykształcenie min. średnie ; prawo jazdy kat. B ; znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office. Od Kandydatów oczekujemy : dobrej organizacji pracy własnej ; samodzielności i inicjatywy w działaniu ; kreatywności ; wysokiej kultury osobistej ; łatwości w nawiązywaniu kontaktów ; umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie ; atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników ; niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon ) ; dobrą atmosferę w pracy.