Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

DECOPLAST

Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Bolesławiec, Głogów

15 dni temu

DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych LAGRUS, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Bolesławiec, Głogów
Opis stanowiska:
 • opieka nad Klientami firmy,
 • prezentacja oferty handlowej oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
 • pozyskiwanie nowych klientów,
 • czuwanie nad dystrybucją listew i/lub drzwi w punktach sprzedaży detalicznej,
 • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
 • budowa długoterminowych relacji z klientem.
Wymagania:
 • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
 • znajomość asortymentu: drzwi, podłogi będzie dodatkowym atutem,
 • umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych,
 • wykształcenie minimum średnie,
 • prawo jazdy kategorii B,
 • znajomość pakietu MS Office,
 • zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
Oferujemy:
 • stabilne warunki zatrudnienia,
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • profesjonalne narzędzia pracy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECOPLAST (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Decoplast."

Informujemy, że:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Decoplast z siedzibą w Woli Rafałowskiej przy ul. Tartacznej 25, 05-320 Mrozy.
2. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji i do czasu jego zakończenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 6 miesięcy.
3. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
4. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do celów rekrutacyjnych.
5. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

DECOPLAST

 Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS.  Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę LAGRUS, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.
         Ugruntowaną  pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty  oraz stosowaniu dobrych  materiałów. Marka LAGRUS łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
        Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami - fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. 
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Do wykończenia powierzchni używamy wysokogatunkowych lakierów poliuretanowych i akrylowych. 
         W zakresie dodatkowych elementów, takich jak okucia do drzwi staramy się być na bieżąco z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet je wyprzedzać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki. Na nasze wyroby posiadamy niezbędne aprobaty techniczne ITB.

        Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe w kolorach kryjących.
Listwy przypodłogowe wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę elementów wykończeniowo - ozdobnych o nowe wzory, ponadto proponujemy listwy w różnych kolorach wybarwień, w zależności od upodobań klientów.

Dodatkowo w zakres produkcji firmy wchodzą również:

 • Fronty meblowe z MDF-u
 • Podstopnie lakierowane 
 • Panele pełne i perforowane (z płyt fornirowanych i laminowanych) na płytach MDF ogniotrwałych. Znajdują one zastosowanie 
  w budowie przegród i okładzin akustycznych w salach konferencyjnych, widowiskowych, wystawienniczych i w obiektach użyteczności publicznej. 

         Nasz dział produkcyjny korzysta z  nowoczesnego parku maszyn, dzięki  czemu jesteśmy w stanie realizować nasze zamówienia terminowo, nie  obniżając przy tym jakości produktu. Bazujemy na systemie informatycznym, który pozwala nam maksymalnie optymalizować proces produkcyjny.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy