Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

P.H. vega Export-Import
Warszawa
praca stacjonarna
6226 dni temu

Ogłoszenie numer: 29040, z dnia 2007-05-04

Firma od 16 lat zajmuje się dystrybucją art.chemii gospodarczej, higienicznych. Od 3-lat art.BHP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie należało sprzedaż w placówkach handlu detalicznego wyrobów chemii gospodarczej,art higienicznych itp produktów. Lub pozyskiwanie nowych klientów instytucjonalnychna art.BHP,odzież roboczą , chemię profesjonalną w zależności doświadczenia.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać doświadczenie na w.w stanowisku,umiejętność nawiązywania kontaktów dyspozycyjność sumienność p,prawo jazdy kat.B W okresie próbnym mile widziany samochód. Wykształcenie średnie.

Oferujemy

W okresie próbnym trwającym ok. 14 dni wynagrodzenie 1200 zł +premia w zależności od wykonania nałożonego obrotu.