Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice
Przedstawiciel Handlowy

EUROSNACK Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6179 dni temu

Ogłoszenie numer: 29793, z dnia 2007-05-31

Eurosnack Sp. z o.o. wiodący producent słonych przekąsek w Polsce działający w branży FMCG, poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

Wymagania

· wykształcenie średnie · doświadczenie na w/w stanowisku · ZNAJOMOŚĆ RYNKU DETALICZNEGO · lojalność wobec pracodawcy · umiejętność w rozwiązywanie problemów · bardzo wysoka kultura osobista · prawo jazdy kat. B

Oferujemy

· pracę w młodym i dynamicznym zespole fachowców · możliwość podnoszenia kwalifikacji · atrakcyjne warunki pracy i płacy · NOWY SAMOCHÓD SŁUŻBOWY