Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

KABIS Tadeusz Wojtczuk
Warszawa
praca stacjonarna
5965 dni temu

Ogłoszenie numer: 38692, z dnia 2008-01-10

www.kabis.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • monitorowanie przebiegu współpracy z Klientami,
  • systematyczne rozwijanie zakresu współpracy z pozyskanymi Klientami,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej z Klientami,
  • Wymagania

  • wykształecenie kierunkowe - ukończone minimum technikum elektryczne, mile widziani studenci i absolwenci kierunków związanych z elektrotechniką
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • systematyczność,
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,