Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel Handlowy

GOLJAC Iwona Golis
Wrocław
praca stacjonarna
5692 dni temu

Ogłoszenie numer: 50631, z dnia 2008-10-15

Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń gastronomicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • aktywna realizacja planów sprzedaży
  • obsługa klienta
  • dostawy "małych" zamówień
  • koordynacja kompleksowych realizacji
  • penetracja rynku w celu pozyskiwania nowych klientów
  • Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • podstawowa obsługa komputera (Windows XP, Office XP ) i internetu (www, e-mail)
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym Mile widziane :
  • znajomość branży gastronomicznej i zbiorowego żywienia
  • Oferujemy

  • okresowe szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (samochód, laptop, telefon itp)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.