Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy

Graw-Druk
Kraków
praca stacjonarna
5455 dni temu

Ogłoszenie numer: 67338, z dnia 2009-06-11

Graw-Druk

Graw Druk obecny jest na rynku od 1990 roku. Koncentrujemy się przede wszystkim na sitodruku i ta dziedzina jest nasza specjalnością. Nasza oferta skierowana jest do klientów ostatecznych i agencji reklamowych, które - chcąc promować określoną firmę, markę czy konkretny produkt - stawiają na wysoką jakość wykonania, perfekcyjną oprawę, fachową obsługę. Dzięki profesjonalnie wyposażonej pracowni i doświadczonym pracownikom realizujemy najbardziej oryginalne i wymyślne projekty Waszych i naszych grafików i klientów. Zajmujemy się przede wszystkim zdobieniem odzieży.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • przeprowadzanie prezentacji produktów firmy wśród klientów
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi
  • budowanie dobrych relacji biznesowych i dbałość o wizerunek firmy
  • identyfikacja potrzeb klientów
  • przygotowywanie ofert sprzedaży, umów

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie
  • język angielski - mile widziany również język niemiecki
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • wysoka kultura osobista (niekaralność), punktualność
  • samodzielność, entuzjazm i dynamika, zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • nastawienie na sukces i umiejętność innowacyjnego myślenia
  • znajomość branży mile widziana

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • szkolenia praktyczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi
  • samochód służbowy oraz wszelkie wymagane narzędzia pracy

Wynagrodzenie

Od 1500 do 6000 PLN