Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

Bemax
Poznań
praca stacjonarna
5321 dni temu

Ogłoszenie numer: 80878, z dnia 2009-11-12

Bemax

Hurtownia i bezpośredni importer tkanin.Zajmujemy się obsługą firm odzieżowych na rynku polskim głównie w segmencie tkanin przeznaczonych na odzież damską.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy do hurtowni Tkanin

Wymagania

  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania licznych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat.B
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałą pensję + system premiowy
  • samochód służbowy
  • telefon