Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy

Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5270 dni temu

Ogłoszenie numer: 82622, z dnia 2009-12-22

Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. przejmuje od przedsiębiorców (m.in. producentów, importerów) obowiązek odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Firma znajduję się na rynku od 2002 r. Posiada ogromne doświadczenie w branży gospodarki opakowaniami. Liczne certyfikaty, rejestracja w systemie EMAS potwierdzają wiarygodność firmy. Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. prowadzi także audyty i szkolenia, zajmuje się edukacją ekologiczną.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pozyskiwania klientów zainteresowanych oferowanymi przez spółkę usługami w zakresie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska.

Oferujemy

  • umowę o pracę, pracę w młodym zespole,
  • miłą atmosferę, szkolenie w zakresie oferowanych usług,
  • wyjazdy integracyjne.