Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel handlowy

Winosfera
Poznań
praca stacjonarna
5304 dni temu

Ogłoszenie numer: 82983, z dnia 2009-12-09

Winosfera

Prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku winiarskim poszukuje handlowców na terenie woj. wielkopolskiego i pomorskiego:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • profesjonalna obsługa klientów detalicznych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość branży,
  • preferowana własna działalność gospodarcza,
  • wykształcenie wyższe (preferowane),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi,
  • dobra aparycja, wysoka kultura osobista,
  • umiejętności skutecznej realizacji założonych celów

Oferujemy

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników,
  • możliwość samodzielnego organizowania pracy
  • niezbędne narzędzia pracy