Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

LONGWAY POLAND SP. Z O.O.
Kraków, Kraków i okolice
praca stacjonarna
5216 dni temu

Ogłoszenie numer: 88987, z dnia 2010-02-11

Longway Poland Sp. z o.o. poszukuję Przedstawicieli Handlowych w Polsce Jesteśmy spółka córką globalnej grupy motoryzacyjnej: SHANGHAI BAOLONG AUTOMOTIVE CORPORATION( SBIC). Główne obszary produkcji SBIC to: zawory i odważniki do kół, tłumiki oraz końcówki wydechu, urządzenia TPMS (Tire-pressure monitoring systems), śruby oraz nakrętki do kół oraz akcesoria samochodowe. W produkcji zaworów jesteśmy w pierwszej trójce na świecie (z produkcja rzędu 300 mln sztuk rocznie). W produkcji tłumików oraz końcówek wydechu znajdujemy się także w pierwszej trójce na świecie z produkcją ok. 4 mln sztuk rocznie. Nasze produkty dystrybuowane są w 71 krajach na świecie. Dostarczamy produkty do takich firm jak: Ford, General Motors, Toyota, BMW, Peugeot, Nissan oraz innych międzynarodowych korporacji samochodowych. Więcej informacji dotyczących 'Shanghai Baolong Automotive Corporation' znajdziecie Państwo na stronie internetowej firmy: www.baolong.biz (tylko wersja angielska). Aktualnie Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych w 3 Regionach:
  • centralna Polska (Warszawa i okolice);
  • Południe (Kraków i okolice)
  • Zachód (Poznań i okolice) z doświadczeniem w handlu, najchętniej w branży motoryzacyjnej:
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Kraków, Kraków i okolice

    Nr Ref.: SR/01/(Twoja Miejscowość)

    Opis stanowiska

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
    • Rozwój interesów firmy na powierzonym terenie.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz ich promocji na wyznaczonym terenie.
    • Przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych.
    • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami firmy.
    • Planowanie i realizację działań mających na celu zwiększenie sprzedaży w podległym regionie.
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.
    • Dążenie do stałego wzrostu poziomu sprzedaży.
    • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej.

    Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:
    • Doświadczenia w sprzedaży.
    • Dobrej organizacji czasu pracy.
    • Wysokiej kultury osobistej i etycznych zachowań handlowych.
    • Wysokiej motywacji do pracy i realizacji wyznaczonych celów.
    • Inicjatywy i dynamizmu w działaniu.
    • Komunikatywności, otwartości, umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami.
    • Dyspozycyjności (ze względu na obszar pracy niektóre wyjazdy z noclegiem).
    • Znajomości obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point).
    • Prawa jazdy kategorii B.
    Dodatkowym atutem będzie:
    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej.
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnym i renomowanym międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym.
    • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, z atrakcyjnym systemem premiowym.
    • Prestiżowe miejsce pracy, możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
    • Możliwość wpływania na biznes oraz efekty swojej pracy.
    • Samochód, laptop i telefon służbowy.