Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Marki

Aviva Sp. z o.o.

Nowy Targ

113 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Przedstawiciel Marki
Miejsce pracy: Nowy Targ


Oferuję:

  • elastyczne godziny pracy,
  • nie wymagam doświadczenia, ponieważ zapewniam szkolenia i wsparcie - wszystkiego Cię nauczę,
  • możliwość rozwoju (szansa awansu kierowniczego czeka na Ciebie otworem).

Oferta ta może stanowić także pracę dodatkową, więc jeśli chcesz sobie dorobić, gdyż obecny dochód Cię nie satysfakcjonuje, to jest to dla Ciebie świetna okazja do zastanowienia się na zmianą w swoim życiu.

Wyślij mi swoje CV, a skontaktuję się z Tobą i wszystko wyjaśnię!

Do usłyszenia!

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Poznaj

Aviva Sp. z o.o.

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej
Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy 
Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Praca Doradca Ubezpieczeniowy