Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny

COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza
Warszawa, Warszawa (+ Bydgoszcz, Toruń)
praca stacjonarna
5429 dni temu

Ogłoszenie numer: 69062, z dnia 2009-07-06

Firma COMEF reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów Aparatury Naukowo - Badawczej.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (+ Bydgoszcz, Toruń)

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego /medycznego należeć będzie promocja produktów wśród lekarzy i farmaceutów na terenie miasta Warszawa, uwzględniając dojazd do Bydgoszczy (Torunia) 4-5 razy w miesiącu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne ( biologia, chemia itd.)
  • znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • dużej motywacji i zaangażowania przy realizacji powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne finansowo,
  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.