Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel medyczny - endoskopy

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
5665 dni temu

Ogłoszenie numer: 51914, z dnia 2008-11-10

Dla naszego klienta - polskiej firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu szpitalnego m.in: ultrasonografy, videoprintery, densytometry, kolposkopy, monitory pacjenta KTG, endoskopy giętkie, materiały szewne - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 20734

Opis stanowiska

- Aktywna promocja produktów firmy na terenie całej Polski /aparatura endoskopowa/, - Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami, - Planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów sprzedażowych, - Budowanie wizerunku firmy oraz aktywny udział w działaniach promocyjnych, - Redagowanie raportów, opis działań podsumowujący własną działalność handlową, - Zbieranie danych rynkowych dotyczących oferowanych produktów, - Uczestniczenie w zawieraniu umów handlowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, - Znajomość zasad sprzedaży na rynku szpitalnym oraz doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych, - Doskonałe umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, - Doskonałe zdolności interpersonalne, - Gotowość do odbywania częstych podróży, - Dobra znajomość języka angielskiego, - Dobra znajomość pakietu MS Office, - Mile widziana znajomość zagadnień diagnostyki obrazowej.

Oferujemy

- Interesującą pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole, - Możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodowych, - Atrakcyjny system wynagradzania, - Szkolenia, - Niezbędne narzędzia pracy.