Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel naukowo-handlowy

Spectro-Lab Sp. z o.o.
Łomianki
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
365 dni temu

Firma Spectro-Lab powstała w roku 1981 i od tego czasu jest wiodącym dostawcą wyposażenia laboratoriów badawczych i kontroli jakości w całym kraju. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynek polski najlepszych firm produkujących aparaturę laboratoryjną i testową.

Miejsce pracy: Łomianki
Zakres zadań:
  • Odpowiedzialność za zarządzanie podległą grupą produktów (wiedza techniczna, rozpoznanie konkurencji i rynku, promocja, sprzedaż)
  • Zwiększanie sprzedaży produktów i rozwijanie silnej pozycji na rynku
  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość branży laboratoryjnej
  • Doświadczenie w analizie instrumentalnej metodami spektroskopowymi (FTIR, Raman, NMR, MS, spektrofluorymetria, UV-Vis, AAS, ICP, ICP-MS, XRF)
  • Osiągnięcia (studia, praca badawcza)
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • stabilną pracę