Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Przedstawiciel Naukowy Wrocław
Przedstawiciel Naukowy - spektrometria mas

SHIM-POL
Wrocław
praca stacjonarna
1977 dni temu

Firma SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto w Japonii należy do światowej czołówki producentów urządzeń analitycznych. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników. Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel Shimadzu w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SHIM-MS3/2018
Zadania:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami firmy, doradztwo merytoryczne oraz wsparcie działań handlowych promujących produkty firmy SHIMADZU w Polsce.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (wymagane wykształcenie o kierunku chemicznym, biologicznym lub pokrewnym),
  • doświadczenie w pracy ze spektrometrami mas typu GCMSMS, LCMSMS, LCMS-QTOF, ICP-MS itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet,
  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,
  • silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • atrakcyjną i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • motywacyjny system wynagradzania.
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje bez odpowiedniej klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez „SHIM-POL”.
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez „SHIM-POL”.
Administratorem danych jest "SHIM-POL A.M. Borzymowski" E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna, ul. Lubomirskiego 5, 05-080 Izabelin. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Kodeks pracy oraz zgoda osoby, której dane dotyczą. Informuje się, iż prawnie usprawiedliwionym celem przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzonym obecnym i przyszłym procesem rekrutacji jest Kodeks pracy. Dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym na zlecenie Administratora Danych. Dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przetwarzane będą przez okres 6 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji, przez okres 24 miesięcy. Informuje się o prawie dostępu do swoich danych osobowych, prawie do ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania. Informuje się o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych a także do prawa przenoszenia danych. Informuje się o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji w każdym czasie. Informuje się o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie (z późniejszymi zmianami). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do przeprowadzenia obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości uczestnictwa w obecnym lub przyszłym procesie rekrutacyjnym. Informuje się, iż w procesie obecnego i przyszłego procesu rekrutacji nie występuje i nie są podejmowane decyzje w oparciu o zautomatyzowane profilowanie. Administrator danych nie przewiduje zmiany celu przetwarzania danych osobowych.