Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel naukowy

SHIM-POL A.M.
Warszawa
praca stacjonarna
5501 dni temu

Ogłoszenie numer: 63817, z dnia 2009-04-27

Firma SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto w Japonii należy do światowej czołówki producentów urządzeń analitycznych. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników. Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel Shimadzu w Polsce poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SHIM-02/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za budowanie relacji, wsparcie merytoryczne dla klientów firmy oraz wsparcie działań handlowych i aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe (wymagane wykształcenie o kierunku technicznym związanym z badaniami materiałów), 2. wymagana minimum 2-letnia praktyka obejmująca pracę z maszynami testującymi i wytrzymałościowymi, 3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, 4. bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet, 5. wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność, 6. silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy, 7. dokładność, sumienność i odpowiedzialność, 8. wysoka kultura osobista, 9. prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjną i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia krajowe i zagraniczne oraz motywacyjny system wynagradzania.