Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

WELD-TECH ŁUKASZ JUZAK
Wrocław
praca stacjonarna
4743 dni temu

Ogłoszenie numer: 151248, z dnia 2011-06-08

TECHNICZNE ZAOPATRZENIE PRZEMYSŁU.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 2245/11

Opis stanowiska

  • Kontakty handlowe i doradztwo techniczne u naszych klientów.
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców zarówno handlowych jak i końcowych.
  • Kompleksowa opieka nad klientem.

Wymagania

  • Doświadczenie min roczne w podobnej branży . prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Podstawowa znajomość branży spawalniczej i materiałów ściernych.

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Telefon, samochód i inne podstawowe narzędzia pracy.