Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Przedstawiciel regionalny

IKA
Szczecin
praca stacjonarna
5940 dni temu

Ogłoszenie numer: 40713, z dnia 2008-02-28

IKA

Firma Handlowa, rozbudowująca sieć dystrybucji produktów opakowaniowych.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie; Budowanie trwałych relacji z klientami; Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji.

Wymagania

Znajomość branży opakowaniowej; Zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność; Bardzo dobra organizacja pracy własnej; Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie - motywacyjny system premiowo-prowizyjny; Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy; System szkoleń.