Przedstawiciel / Spawacz pokazowy

EWM AG Oddział w Polsce

Wrocław

7 dni temu

Jesteśmy rodzinną firmą średniej wielkości o globalnym zasięgu. Jesteśmy niemieckim, wiodącym producentem wysokiej klasy urządzeń
spawalniczych. Nasze portfolio produktów uzupełniają akcesoria spawalnicze, materiały spawalnicze i komponenty automatyzacji i mechanizacji, a także kompleksowa oferta usług konsultingowych.

Miejsce pracy:Wrocław
Nr ref.: STE-0919
Twoje zadania
  • Pozyskiwanie klientów
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Umawianie oraz przeprowadzanie pokazów spawalniczych u klienta
Oferujemy
  • Samochód służbowy
  • Telefon, laptop
  • Szkolenia niezbędne do pracy na wymienionym stanowisku
  • Pomoc w pierwszych kontaktach oraz pokazach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
Twój profil
  • Umiejętność spawania w metodach MIG/MAG/TIG
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera Outlook + MS Offi ce
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość j.niemieckiego
  • Znajomość lokalnego rynku branży konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Jesteś zainteresowany?
Proszę o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy