Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstwiciel Regionalny

Eclisse Polska Sp. zoo
Wrocław
praca stacjonarna
5697 dni temu

Ogłoszenie numer: 50143, z dnia 2008-10-01

Eclisse Polska Sp. z o.o., specjalizuje się w produkcji systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • praca na terytorium określonego województwa,
  • podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,
  • nawiązywanie współpracy z nowymi firmami,
  • doradztwo związane z produktami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • orientacja w tematyce stolarki budowlanej,
  • punktualność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność zagospodarowania czasu pracy,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • interesująca i wielostronna działalność połączona z samodzielną pracą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie