Przezbrajacz / Wymieniacz narzędzi

HM Project Sp. z o.o.

Gliwice

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2683166, z dnia 2019-10-07

HM Project Sp. z o.o. współpracującą z firmą będącą liderem w sektorze motoryzacyjnym, zajmującą się produkcją systemów akustycznych dla przemysłu samochodowego i przemysłu tworzyw stycznych,

poszukuje pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Przezbrajanie urządzeń linii produkujących elementy, systemy hydrauliczne oraz termiczne dla sektora motoryzacyjnego
  • Wymiana matryc, narzędzi na prasach
  • Ustawianie na prasie narzędzi za pomocą wózka widłowego
  • Ustawianie parametrów procesu wg karty ustawczej, przygotowanie maszyn do pracy
  • Czyszczenie maszyn metodą suchego lodu
  • Praca na maszynach typu: prasa hydrauliczna, formy wytryskowe

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • Znajomość czytania rysunków technicznych
  • Samodzielność i dokładność, zdolności manualne
  • Doświadczenie w zawodzie mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Aplikując na stanowisko proszę o dołączenie poniższej Kaluzuli:

Administratorem podanych danych jest HM PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli (37-450), przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 9, jako potencjalny pracodawca.

Dane osobowe będą przetwarzane, przekazywane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z art. 221 Kodeksu pracy), natomiast inne dane, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), przy czym za działania potwierdzające jej udzielenie będziemy uznawać przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych.

Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę HM PROJECT Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku

Przetwarzanie danych w tym wypadku następować będzie również na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody bez wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Dane mogą być ujawniane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Spółki, a także świadczącym usługi hostingu.

Dane będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, w tym przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane do momentu  jej wycofania, ale nie dłużej już niż przez rokod momentu złożenia aplikacji.

W przypadku przekonania, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania, a także chęci wycofania zgody, sprostowania bądź uaktualnienia danych i innych realizacji swoich praw, prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: hr@hmproject.pl

Poznaj

HM Project

Serwis techniczny - naprawa maszyn i urządzeń.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn