Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Psycholog - interwent kryzysowy

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.

Warszawa

118 dni temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie interwencji kryzysowej w poradni psychologicznej lub w miejscu zdarzenia,
  • prowadzenie interwencji kryzysowej indywidualnej i grupowej,
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe podyplomowe z zakresu interwencji kryzysowej,
  • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Psycholog
Psycholog to osoba prowadząca badania naukowe w zakresie zachowań ludzkich na podstawie jednostek i grup społecznych. Osoba zajmująca się tą profesją analizuje pozyskane dane w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie i konstruuje nowe teorie, lub wzbogaca teorie już istniejące o dodatkowe informacje i przykłady. Psychologia jako nauka ma pomóc w zrozumieniu otaczającego nas świata, ze szczególnym naciskiem na zjawiska ...
Praca Psycholog