Zobacz więcej ofert pracy

Quality Manager

Agencja rekrutacyjna PRACA PLUS
Wrocław, okolice Wrocławia
praca stacjonarna
5095 dni temu

Ogłoszenie numer: 101985, z dnia 2010-06-04

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkującej wyroby z tworzyw sztucznych dla producentów samochodów – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, okolice Wrocławia

Nr Ref.: 19/05/pa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • zarządzanie wszystkimi obszarami jakości w firmie,
  • tworzenie procedur podnoszących jakość funkcjonujących procesów,
  • implementację nowych procesów pod kątem jakościowym,
  • konsultacje z Klientami (producentami samochodów) w celu zachowania wysokiego poziomu procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
  • minimum czteroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (wymagane bezpośrednie kontakty z producentami samochodów),
  • znajomość zagadnień SPC,
  • umiejętność biegłego czytania rysunków technicznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • samodyscyplina.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku nowoczesnego zakładu produkcyjnego,
  • stabilne zatrudnienie.