Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ratownik Medyczny - Koordynator Zespołu Medycznego

Medicover Sp. z o.o.

Wronki

141 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wronki

Przyzakładowe Centrum Medicover Wronki

O Tobie:
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo lub Ratownictwo Medyczne
  • masz 3 lat doświadczenia w pracy jako pielęgniarka/ pielęgniarz, ratownik medyczny
  • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu (ok. 12 osób)
  • jesteś bardzo dobry specjalistą
  • świetnie organizujesz pracę własną i innych
  • jakość obsługi Pacjenta i realizacja procedur są wyznacznikiem Twojej pracy
  • posługujesz się programami Excel, Word i Outlook
Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (8-godzinny tryb pracy)
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • przyjazna atmosfera
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz decyzyjność
  • możliwości awansu w strukturach firmy i wparcie przełożonego
  • finansowanie szkoleń menadżerskich
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
Twoje zadania:
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, wprowadzenie nowego personelu do pracy oraz realizacja potrzeb rozwojowych zespołu
  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu: Pielęgniarek i Ratowników Medycznych
  • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej oraz ocen rocznych osobom w zespole
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących działalności zespołu
  • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
  • nadzorowanie sprzętu medycznego,
  • prowadzenie polityki lekowej, nadzór nad stanem leków w Centrum
  • bieżące kontrolowanie ksiąg zbiorczych.

Poznaj

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny

Poznaj stanowisko: Koordynator Zespołu

Koordynator zespołu to osoba, która odpowiada za zarządzanie codzienną pracą podległych mu pracowników i rozliczanie ich czasu pracy. Organizuje i nadzoruje wykonywanie codziennych obowiązków przez personel, rozwiązuje zaistniałe problemy oraz motywuje pracowników. Dba o prawidłową i terminową realizację zamówień lub projektów, prowadzi negocjacje handlowe z klientami oraz sporządza dokumentację dotyczącą ...
Koordynator Zespołu Praca Koordynator Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (65)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (180)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (57)