Ratownik Medyczny

Medicover Sp. z o.o.

Wronki

131 dni temu

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wronki

PCM Amica Wronki

Mickiewicza 52

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • masz min. 2 lat doświadczenia,
  • posiadasz kursy: EKG, audiometrii lub spirometrii - mile widziane.
Nasza oferta w pigułce:
  • praca w formie umowy zlecenie lub kontraktu gospodarczego,
  • elastyczny grafik - 12-godzinny system pracy,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • przejrzysty zakres zadań,
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • samodzielną pracę w ambulatorium,
  • pomoc interwencyjną na hali produkcyjnej,
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwoniąc pod nr 692-857-012.

Poznaj

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Ratownik Medyczny
Ratownik medyczny jest osobą, której obowiązkiem jest świadczenie pomocy medycznej przy użyciu dostępnego sprzętu, szczególnie w przypadku wystąpienia zagrożenia życia lub zdrowia innych osób. Zadania te polegają m.in. na udzielaniu pierwszej pomocy, podtrzymywaniu funkcji życiowych i opiece w trakcie transportu do szpitala. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ocenia on stan zdrowia poszkodowanych, zabezpiecza teren i ...
Praca Ratownik Medyczny