Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik na Basenie

Holmes Place
Warszawa, ul. Grzybowska 63
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
część etatu
umowa zlecenie
praca stacjonarna
383 dni temu

PREMIUM FITNESS & GYM to miejsce stworzone przez pasjonatów sportu i skierowane do wszystkich jego miłośników. Profesjonalnie wyposażone siłownia, bogata oferta zajęć fitness, wykwalifikowana kadra, a do tego świetna atmosfera. Do marki PREMIUM FITNESS & GYM należy 12 klubów fitness zlokalizowanych głównie w północnej części kraju. Sieć dołączyła do klubów fitness spółki Medicover co wpływa na stały rozwój z korzyściami nie tylko dla Klubowiczów, ale również pracowników. Wysoki standard pracy, możliwości rozwoju oraz dostęp do platformy benefitowej Medicover to tylko niektóre z licznych walorów pracy w PREMIUM.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Grzybowska 63

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, część etatu
Wymagania: uprawnienia ratownika wodnego i instruktora pływania
Tryb pracy: zmianowy

Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamHolmesPlace!

Pracuj z nami!
  • czuwaj nad bezpieczeństwem na basenie,
  • prowadź treningi wodne,
  • informuj o promocjach i zajęciach
Co docenimy?
  • swobodną komunikację w języku angielskim,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi,
  • zainteresowanie i doświadczenie w branży fitness,
  • umiejętności sprzedażowe i dobrą organizację pracy własnej,
  • chęć do promowania zdrowego stylu życia :)
Co zyskasz?
  • ułożysz grafik tak jak chcesz – bez problemu połączysz pracę ze studiami, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,
  • wsparcie zespołu,
  • możliwości rozwoju w firmie,
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • możliwości rozwoju w firmie – bierz udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.

Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.