Ratownik wodny

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Tychy

10 dni temu

Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
- pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku; - reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczych; - reagowanie na wszelkie naruszenia regulaminu obowiązującego na kąpielisku lub pływalni; - uczestniczenie w zespołach ratowniczych w trakcie przeprowadzania maratonów pływackich; - kontrolowanie stanu urządzeń oraz sprzętu pływackiego i eliminowanie jednostki grożącej niebezpieczeństwem; - sygnalizowanie o stopniu zagrożenia na wodach ze względu na warunki atmosferyczne (sygnały na maszcie, syrena, gong itp.); - wypisywanie na tablicy informacyjnej temperatury wody, powietrza, głębokości akwenu i innych danych mogących mieć znaczenie dla bezpieczeństwa pływających;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Kurs ratownika wodnego
Uprawnienia: Kwalifikowana pierwsza pomoc - kurs

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych, ukończenie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskanie tytułu ratownika, aktualna książeczka sanepidu, szkolenie BHP, podstawowa znajomość języka ukraińskiego w mowie i pismie, wysokie umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy i technik pływackich,wysoka sprawność fizyczna,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Informacja dostępna u doradcy klienta
032 781 58 61

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach