Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik Wodny

IBB Andersia Hotel
Poznań
specjalista (mid)
część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
835 dni temu

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją. Entuzjazm i wyobraźnia zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe.

Z szacunku, kreatywności, i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel.

Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją.

Szukamy kogoś, kto kocha pracować wśród ludzi, w dynamicznym zespole, kogoś, dla kogo bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i zdrowie jest pasją.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa recepcji Wellness;
  • czuwanie nad bezpieczeństwem Gości;
  • dbałość o profesjonalną obsługę Gościa;
  • współpraca z innymi działami Hotelu;
  • aktywna sprzedaż usług (karnety/wejścia jednorazowe/inne usługi);
  • pozyskiwanie nowych Klientów i dbałość o relację z nimi.
WYMAGANIA:
  • uprawnienia ratownika wodnego oraz aktualne KPP;
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, odpowiedzialność i dokładność w działaniu;
  • biegła obsługa komputera;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widzialne doświadczenie w branży Wellness SPA.
OFERUJEMY:
  • możliwość pracy i rozwoju w 4-gwiazdkowym Hotelu w centrum miasta;
  • umowę o pracę w wymiarze 7/8 etatu lub umowę zlecenie;
  • pracę zmianową z możliwością dopasowania grafiku;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.