• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

React Developer

ASTEK Polska
Lublin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
606 dni temu
Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Miejsce pracy: Lublin

Lokalizacja: Warszawa - zdalnie/ hybrydowo ( 1 dzień w tygodniu - praca w biurze klienta)

Stawka: do 1200 zł netto+VAT/dzień/B2B lub UoP

Start : ASAP lub do 1 miesiąca wypowiedzenia

Zakres obowiązków
  • Tworzenie, dostarczanie i utrzymywanie oprogramowania z wykorzystaniem frontowych technologii.
  • Rozwijanie aplikacji internetowych oraz współtworzenie nowych rozwiązań w zakresie procesów klienta w kanale WWW.
  • Aktywne uczestniczenie w pracy zespołu SCRUMowego.
  • Współpraca z członkami innych zespołów wytwórczych.

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developer
  • Praktyczna znajomość technologii (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, React) wykorzystywanych do tworzenia aplikacji webowych, zdobyta w komercyjnych projektach.
  • Znajomość API REST
  • Znajomość GIT lub innych systemów kontroli wersji
  • Znajomość konceptu pracy w modelu DevOps
  • Znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność przeprowadzania testów jednostkowych i integracyjnych
Mile widziane:
  • Znajomość Node.js
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.