Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Realizator produkcji

LeasingTeam Group

Kraków

85 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0019152
Zakres obowiązków:
  • Bieżące utrzymanie ciągłości produkcji;
  • Kontrola elementów produkcyjnych;
  • Uzupełnianie dokumentacji.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych mile widziane;
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Darmowe benefity: prywatna opieka medyczna, kartki na posiłki, zakładowy fundusz socjalny + dodatkowe pakiety: ubezpieczenie grupowe, karta multisport;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji + premie i dodatki socjalne.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (747)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (159)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (67)