Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
RECEPCJONISTA/TKA

LECH -KORT CSR SP ZOO
Warszawa, Warszawa bemowo
praca stacjonarna
5984 dni temu

Ogłoszenie numer: 38293, z dnia 2007-12-31

Osrodek Sportowy /tenis , siłownia ,aerobik/

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa bemowo

Opis stanowiska

RECEPCJONISTA /TKA prowadzenie prac recepcji osrodka sportowego przyjmowanie rezerwacji ,,rozliczanie godzin, koordynacja gier, obsluga prostych urzadzeń technicznych.

Wymagania

Umiejetność pracy z ludzmi i w zespole Kreatywność/szybkie podejmowanie decyzji/w ramach uprawnienia/ BEZ NAŁOGÓW DYZPOZYCYJNOSC/PRACA NA ZMIANY / Mile widzane osoby w wieku przedemerytalnym lub na wcześniejszej emeryturze. Zamieszkanie Bemowo Jelonki Wola /drugo zmiana konczy prace o godz 23.00/

Oferujemy

1000 zl netto