Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonista

Skinclinic
Warszawa
praca stacjonarna
5269 dni temu

Ogłoszenie numer: 85897, z dnia 2010-01-11

Skinclinic

SkinClinic Medical Day SPA to klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Oferujemy zabiegi odmładzające i upiększające z zakresu medycyny estetycznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa bardzo wymagającego klienta,
  • obsługa recepcji(zapisy,maile,telefony),
  • wspólpraca z lekarzami,
  • informacje telefoniczne na temat oferty,
  • konsultacje z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie,
  • doświadczenie w pracy w usługach,
  • komunikatywność,
  • wiek powyżej 25,
  • zorganizowanie,
  • podzielność uwagi,
  • zadbany wygląd.

Oferujemy

  • praca w godz.9-21(sześć/osiem godzin dziennie),
  • szkolenia,
  • prowizje+podstawa wynagrodzenia.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN