Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Recepcjonistka, Pracownik Sekretariatu

Supremum Group
Kraków
praca stacjonarna
6399 dni temu

Ogłoszenie numer: 23871, z dnia 2006-10-30

www.supremum.pl

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: R/10/06; PS/10/06;

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie praca recepcyjno-biurowa, stała współpraca pomiędzy dywizjami, grupami roboczymi agencji, współpraca z księgowoscią. Obsługa CRM firmy, kontakty z klientami

Wymagania

- znajomość języków obcych - angielski minimum FCE - doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne - sumienność i pozytywne nastawienie do życia; - dobra znajomość pakietu MS Office; - miła prezencja; - wysoka kultura osobista - poczucie humoru :-) - mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów

Oferujemy

• Stałą pracę w młodym, dynamicznym zespole • Atrakcyjne warunki zatrudnienia • Duże możliwości rozwoju zawodowego • Ciekawe zadania