Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

Klient portalu Praca.pl

Poznań

410 dni temu

Ogłoszenie numer: 2431555, z dnia 2019-04-18

Klinika istniejąca w Poznaniu od 2006 r. w związku z ciągłym rozwojem

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa pacjentów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • przygotowywanie dokumentacji medycznej
  • przyjmowanie płatności
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych oraz obsługa recepcji
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze Klientów – szczególnie w placówkach medycznych
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • empatia i indywidualne podejście do pacjenta
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i obowiązkowość
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • prywatną opiekę medyczną