Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

Klient portalu Praca.pl

Poznań

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 2431555, z dnia 2019-04-18

Klinika istniejąca w Poznaniu od 2006 r. w związku z ciągłym rozwojem

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa pacjentów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • przygotowywanie dokumentacji medycznej
  • przyjmowanie płatności
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych oraz obsługa recepcji
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze Klientów – szczególnie w placówkach medycznych
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • empatia i indywidualne podejście do pacjenta
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i obowiązkowość
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • prywatną opiekę medyczną
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Pracownik Recepcji Medycznej

Pracownik recepcji medycznej to osoba, która musi łączyć wysokie kompetencje z pracą pod presją i życzliwością. Jest pierwszą osobą kontaktową dla pacjenta i to od niej zależy w dużej mierze jego ocena jakości obsługi. Jej postawa w znaczący sposób wpływa na jego podejście do wizyty u lekarza. Do zadań stawianych osobie pracującej w recepcji medycznej należą: zapisywanie pacjentów ...
Pracownik Recepcji Medycznej Praca Pracownik Recepcji Medycznej