Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka

Plannja Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4857 dni temu

Ogłoszenie numer: 133653, z dnia 2011-01-31

Plannja Sp. z o.o. jest szwedzką firmą produkującą wysokiej jakości pokrycia dachowe i orynnowanie.
Obecnie poszukujemy do pracy w Warszawie kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • wysyłanie i przyjmowanie korespondencji oraz faksów,
  • przyjmowanie gości,
  • obsługa pocztowo-kurierska,
  • dbałość o sale konferencyjne i obsługę spotkań,
  • prowadzenie raportów ewidencyjnych w arkuszu kalkulacyjnym Excel (rejestr korespondencji, wizyt itp.).

Praca o charakterze czysto wykonawczym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Energia i zaangażowanie w pracę
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym i przyjaznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach.

Gwarantujemy ścieżkę kariery w naszej organizacji.