Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka

ebm-papst Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5958 dni temu

Ogłoszenie numer: 40367, z dnia 2008-02-22

Przedstawicielstwo największego na świecie producenta silników elektrycznych i wentylatorów poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Na danym stanowisku wykonuje się typowe czynności sekretarskie, takie jak:
  • prowadzenie dokumentacji i korespondencji firmowej,
  • przyjmowanie gości i klientów,
  • wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy w zakresie organizacji wyjazdów i spotkań służbowych,
  • zaopatrywanie biura w artykuły biurowe
  • Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Podstawowa wiedza na temat dokumentów administracyjno-księgowych
  • Znajomość dokumentów magazynowych (mile widziana)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i sumienność
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzenia