Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Redaktor - Copywriter, Telemarketer

HANDY24 GmbH
Kraków
praca stacjonarna
5467 dni temu

Ogłoszenie numer: 65461, z dnia 2009-06-03

HANDY24 GmbH to firma, która przede wszystkim tworzy nowe portale internetowe. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, natomiast w Krakowie otwieramy naszą nową siedzibę. Chcemy Ciebie w naszym zespole jeśli jesteś otwarty, pracowity i zainteresowany pracą w branży internetowej!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie i opieka nad serwisami internetowymi.
  • Opracowanie i realizacja twórczych projektów.
  • Strategiczna współpraca nad bieżącymi projektami klientów.
Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie tworzenie i redagowanie tekstów na temat oferowanych przez nas produktów i usług oraz dbałość o treści publikowane w Internecie.

Wymagania

Twoje zadania:
  • tworzenie i redagowanie tekstów po polsku i po niemiecku
  • redagowanie witryny Internetowej i tekstów umieszczanych w Internecie;
  • aktywne poszukiwanie informacji po polsku i po niemiecku;
  • monitorowanie trendów w Internecie i branży IT oraz planowanie tematów publikacji;
  • współpraca ze specjalistami w zakresie pozyskiwania interesujących treści.
  • doświadczeń redaktorskich lub pokrewnych w Internecie lub prasie;
  • podstawowej znajomości zagadnień marketingu w Internecie;
  • chęci uczenia się i zdobywania specjalistycznej wiedzy;
  • dużej kreatywności, komunikatywności i elastyczności w działaniu;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego