Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor nocny

Polska Agencja Prasowa S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1789 dni temu
POLSKA AGENCJA PRASOWA SA
jest największą agencją informacyjną
działającą na rynku polskim od ponad 100 lat
Obecnie poszukujemy współpracowników:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • wykonywanie prac dziennikarskich związanych z przygotowaniem serwisu PAP;
  • pisanie depesz opisujących najważniejsze wydarzenia w kraju i ze świata;
  • przygotowywanie przeglądu prasy krajowej;
  • współpraca z korespondentami krajowymi i zagranicznymi.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, lub rosyjskiego;
  • umiejętność szybkiego i zwięzłego pisania;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na nocnej zmianie;
  • zdolności podejmowania szybkich decyzji;
  • mile widziane doświadczenie redakcyjne, w szczególności w dziennikarstwie informacyjnym.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło.
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’’.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brackiej 6/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.