Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. SEO content

    Praca.pl Sp. z o.o.   Gliwice    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi dla różnych kanałów, Analiza trendów, efektywności marketingu, tworzenie KPI.
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor SEO

Wirtualna Polska Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1640 dni temu
Warszawa
Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, edycja i publikacja tekstów zgodnie z zasadami SEO
  • Research trendujących fraz, słów kluczowych i proponowanie tematów SEO
  • Współpraca z dziennikarzami z serwisów WP oraz opiekunami SEO

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie zawodowe jako dziennikarz/redaktor zdobyte w portalu internetowym
  • Umiejętność tworzenia treści evergreenowych i newsowych
  • Dobry warsztat pisarski
  • Doskonała znajomość zasad SEO
  • Otwartość na pracę zmianową, również w weekendy i święta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z narzędzi SEO w celu wybierania tematów, doboru odpowiednich słów kluczowych i optymalizacji tekstu pod wyszukiwarki

Wybierz obszar redakcyjny, w którym chcesz się rozwijać i wyślij aplikację:

  • Rozrywka – jeśli najlepiej czujesz się w tematyce: pop i kultura, rozrywka, show-biznes
  • Styl Życia – jeśli najlepiej czujesz się w tematyce: lifestyle, zdrowie, turystyka
  • Wiadomości – jeśli najlepiej czujesz się w pisaniu na tematy bieżące: np. polityka, ekonomia, wydarzenia w kraju i na świecie
  • Ogólna - doskonale czujesz się w innej tematyce: np. motoryzacja, technologia lub jesteś zainteresowany różnymi redakcjami spośród serwisów WP
Oferujemy:
  • Swobodna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Szkolenia i konferencje
  • Wspólna gra w planszówki
  • Wymiana wiedzy
  • Imprezy integracyjne
  • Biblioteka
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro