Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Redaktor Warszawa
Redaktor Stron Internetowych

Wydawnictwo Te-Jot
Warszawa
praca stacjonarna
4303 dni temu

Ogłoszenie numer: 224535, z dnia 2012-07-24

Wydawnictwo Te-Jot   wydawca stron internetowych www.astromagia.pl oraz wrozka.com.pl i gwiazdy.com.pl zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Redagowanie zawartości wymienionych portali
  • Przygotowywanie z materiałów prasowych ich wersji internetowych
  • Dbanie o atrakcyjność i aktualność oraz rozwój naszych serwisów i stały wzrost statystyk internetowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z astrologią i ezoteryką
  • Znajomość Internetu, trendów internetowych, social media
  • Znajomość zasad SEO,
  • Kreatywność, zmysł artystyczny i poczucie estetyki
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektów
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego