Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Redaktor strony głównej

HR Support

Warszawa

6 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, popularnego internetowego serwisu informacyjno-rozrywkowego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

  • Dobór popularnych tematów oraz kontrola poprawności materiałów do publikacji na stronie głównej portalu
  • Decydowanie o czasie publikacji poszczególnych materiałów
  • Zarządzanie zespołem redakcyjnym
  • Promocja treści portalu w mediach społecznościowych
  • Kontrola poprawności materiałów pod kątem SEO
  • Zarządzanie sposobem ekspozycji treści na stronie głównej
  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe portalu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w mediach (co najmniej 2 lata)
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO
  • Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania mediów społecznościowych
  • Kreatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość tematyki show-biznesowej oraz społecznej

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałą pensję + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Profesjonalne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Poznaj stanowisko: Redaktor

Specjalista Redaktor to osoba (dziennikarz), która redaguje artykuły i odpowiada za poprawną zawartość treści publikacji. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie, zredagowanie i opublikowanie materiałów tekstowych oraz multimedialnych branżowych (np. gospodarka, finanse, prawo, ubezpieczenia, inwestycje, nieruchomości, giełda, biznes), a także koordynacja pracy redaktorów ...
Redaktor Praca Redaktor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HR Support.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (617)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1891)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)