Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Redaktor Warszawa
Redaktor w Dziale Wydawnictw

Instytut Fizyki PAN
Warszawa
specjalista (mid)
część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
874 dni temu
Ogłoszenie numer: 6027195, z dnia: 2021-11-27

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk

Stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zadania:
  • Obróbka redakcyjna tekstów publikacji dla Acta Physica Polonica A
  • Korekta językowa tekstów publikacji dla Acta Physica Polonica A
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Atutem będzie praktyczne doświadczenie w pracy redakcyjnej lub w zakresie
  • tłumaczeń
Oferujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Lotników 32/46

Wymiar etatu: 1/2