Referent ds. administracyjnych

Impel Delivery SA

Szczecin

11 dni temu

Impel Delivery S.A., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania na stanowisku to m.in.:
  • Praca w systemie SAP – wprowadzanie danych, sprawdzanie ich poprawności, wyszukiwanie informacji,
  • Generowanie zamówień, przyjmowanie towaru oraz prowadzenie kasy,
  • Organizacja pracy handlowców oraz sporządzanie dokumentacji zgodniej z obowiązującymi w firmie zasadami i procedurami,
  • Bieżąca współpraca w zakresie administracyjnym z pozostałymi działami w organizacji,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość programów pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, wysoki poziom organizacji pracy własnej, sumienność oraz dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu SAP.
Oferujemy:
  • 1/2 etatu (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, ogólnopolskiej organizacji biznesowej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego oraz programu MultiSport.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art.221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Delivery SA przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji.W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118

Poznaj

Impel Delivery SA działa na rynku już od ponad 25 lat.  Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej, jak również produktów utrzymania czystości. Dostarczamy produkty do ponad 6 000 Klientów z różnych branż, jako priorytet zawsze stawiając zadowolenie Klientów.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych