Referent ds. Księgowości

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Kraków

27 dni temu

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 200 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
  • Segregowanie wprowadzonych danych
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • Pomoc w sprawach administracyjnych
  • Realizacja zadań powierzonych przez Dział Księgowości
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Umiejętność obsługi programu CDN XL, OPTIMA oraz znajomość pełnej księgowości będzie dodatkowym atutem
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pkresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.

Poznaj

ZIKO Apteka Sp. z o.o.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości