Referent ds. Rozliczania Produkcji

Interstal S.A.

Bytom

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 3425898, z dnia 2020-07-01

Jeden z trzech największych serwisów i dostawców wyrobów stalowych w Polsce poszukuje
kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • kontrolowanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych;
  • zapewnianie prawidłowej rejestracji zużyć surowców, opakowań;
  • przygotowanie zestawień i raportów umożliwiających skuteczne zarządzanie procesem produkcji;
  • bieżące nadzorowanie oraz weryfikowanie wykonania planu produkcyjnego;
  • kontakt i współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków, wyszukiwanie powiązań i analiz przyczynowo skutkowych);
  • bardzo dobra umiejętność obsługi aplikacji MS Office;
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych;
  • zaangażowanie, rzetelność, nastawienie na realizację celów i pracę zespołową;
  • komunikatywność, samodzielność i wielozadaniowość.

Oferujemy

  • umowę o pracę na dobrych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę,