Referent ds. Rozliczeń i Raportowania

HUAPOL

Warszawa

22 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2668899, z dnia 2019-09-20

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SRR 09/19

Opis stanowiska

  • sporządzanie raportów operacyjnych Spółki,
  • sporządzanie analiz, zestawień i prezentacji na potrzeby Działu Operacyjnego,
  • sporządzanie umów oraz prowadzenie rejestru umów w systemie i ich archiwizacja,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów kosztowych - weryfikacja oraz ewidencja dokumentów kosztowych,
  • bieżąca współpraca z Klientami Spółki,
  • czynności wynikające z bieżącej działalności działu zlecone przez Dyrektora Operacyjnego.

Charakterystyka stanowiska:

Specjalista ds. Rozliczeń i Raportowania to osoba wspierająca działalność operacyjną Spółki, głównie w zakresie raportowania, sporządzania analiz, prezentacji oraz dekretowania faktur. Preferujemy kandydatów potrafiących sprawnie zestawiać i analizować dane, dokładnych oraz sumiennych. Kandydaci, których poszukujemy to osoby lubiące wyzwania, samodzielne i wysoce angażujące się w wykonywane zadania, potrafiące bardzo dobrze organizować własną pracę oraz współpracować w zespole.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • wysokie zdolność analityczne, umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji,
  • umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów informatycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie, samodzielność, dokładność,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość realizowania ciekawych i różnorodnych zadań,
  • pracę w życzliwej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku  "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...
Praca Specjalista ds. Raportowania