Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent ds. serwisu na rynek francuski

Eko-Okna S.A.

Kornice

8 dni temu

Miejsce pracy: Kornice

Ważny jest dla Ciebie rozwój, ale również przyjazna atmosfera w pracy? Chcesz zostać częścią zespołu, w którym możesz liczyć na szacunek, wsparcie i pozytywną energię? Jeśli do tego interesuje Cię praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Opis stanowiska:
  • Uruchamianie procesu usuwania reklamacji,
  • Ustalenie zasadności reklamacji oraz sporządzenie odpowiedzi na zasadność zgłoszonej reklamacji do Działu Handlowego oraz sposobu jej usunięcia lub zakończenia,
  • Analiza i raportowanie ilości reklamacji w stosunku: wpływające do zakończonych,
  • Kontrola kompletności wpisów w programie serwisowym,
  • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów.
Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
Pracując u nas, możesz liczyć na:
  • 4925 zł brutto
    co miesiąc
  • Premie miesięczne
    i świąteczne
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • Dofinansowanie
    do karty MultiSport
 Otwórz się na nowe możliwości

Poznaj

Dlaczego warto?

Produkcja okien i drzwi to nasza specjalność. Jesteśmy jednym z liderów branży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wytwarzane przez naszych pracowników produkty trafiają na 35 międzynarodowych rynków eksportowych, a flota maszynowa należy do najbardziej innowacyjnych na świecie.

Od 1998 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na Śląsku, do naszej oferty dołączyły moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia. Tworzenie i dystrybucja produktów na międzynarodową skalę wymaga pracy dużego i zgranego zespołu, dlatego rozwój pracowników i zapewnienie im najlepszych warunków pracy to nasz priorytet. Wiemy o tym nie tylko my – już po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018”. Zajęliśmy również pierwsze miejsce w rankingu 100 najlepszych pracodawców w Polsce według „Rzeczpospolitej”.

Opinie o pracodawcy

Dagmara Dutkiewicz-Kordek

referentka ds. sprzedaży

„Zawsze chciałam pracować z językiem obcym – francuskiego używam w firmie codziennie, współpracując z kontrahentami firmy. Przełożony oraz współpracownicy są prawdziwymi partnerami i wzajemnie możemy na siebie liczyć.”

Mateusz Franke

mechanik

„Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu nieustannie podnoszę kwalifikacje i zdobywam doświadczenie. Po godzinach mam czas na to, co lubię najbardziej – grę na gitarze.”

Łukasz Lenard

starszy monter okien

„Świetni ludzie na produkcji, przyjazna atmosfera, dobre zarobki – w naszej firmie wszystko jest fajne.”

Michał Mielimąka

młodszy monter okien

„Każdy ma dużo możliwości rozwoju – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Pracodawca organizuje nam codzienny dojazd do pracy i zapewnia dobre wynagrodzenie.”

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Pracownik Działu Obsługi Klienta Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Eko-Okna S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (63)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (134)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1982)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (63)