Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Referent ds. technicznych w dziale przygotowania produkcji

KLINGENBURG International Sp. z o.o.

Świdnica

32 dni temu

Firma Klingenburg International, wiodący producent urządzeń do odzysku energii, poszukuje kandydatów na następujące stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Świdnica
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do produkcji
  • Tworzenie programów do maszyn do obróbki blachy
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość programów typu CAD oraz SolidWorks
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność oraz dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość technologii obróbki blachy oraz obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej, rozwijającej się firmie
  • dostęp do wiedzy i szkoleń, m.in. szkolenia w zakresie programowania maszyn
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii uznaniowej
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dodatkowe benefity (bony świąteczne)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w obecnym procesie rekrutacyjnym przez Klingenburg International Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Metalowców 5, 58 -100 Świdnica, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000216563”.
Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych